SŁODKA POMOC

Świąteczna paczka ze słodkościami to tak niewiele, ale wystarczająco dużo, żeby wywołać uśmiech na buziach dzieci. Wie o tym młodzież z II LO i już tradycyjnie wzięła udział w „Słodkim Meczu”. Jak co roku biletem wstępu na imprezy sportowe było coś słodkiego.
Mecz piłki siatkowej rozegrany pomiędzy licealistami z trzeciego i drugiego liceum oraz piłki nożnej, w którym walczyli ze sobą uczniowie i absolwenci II LO przyciągnął widzów toteż pudła napełniły się słodyczami po brzegi.

słodka1                                                                               Podopieczni naszej fundacji również dostaną słodkie prezenty. Licealistom dziękujemy w imieniu „Promyka” i wszystkich obdarowanych dzieciaków. Życzymy im miłych świąt z bogatym Świętym Mikołajem i tylko dobrych dni w nadchodzącym roku.