ADAM OŁÓW – NASZ BOHATER MAJA

adam ołów
Kolejny bohater wybrany. W tym miesiącu komisja konkursowa w składzie: Fundacja Lilia, Fundacja Zwierzęta Niczyje, Fundacja Promyk i Centrum Trójki, wyróżniła pana Adama Ołowia, właściciela Piekarni Cymes. To kolejna wyróżniona przez nas osoba, która swoimi działaniami: wspieraniem imprez charytatywnych, sportowych oraz kulturalnych wielokrotnie pokazywała, że bycie sprawnym przedsiębiorcą,nie wyklucza bycia dobrym człowiekiem. A wręcz przeciwnie – może iść w parze. Pan Adam, od lat, chętnie wspiera również III sektor traktując organizacje, jak partnerów, a ich działania jako warte inwestowania.
Przypominamy, że NASZEGO BOHATERA wybieramy, co miesiąc i zawsze czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem: biuro@centrum3.suwalki.pl