Szpital w potrzebie - przekaż swoją pomoc!

Udziel wsparcia szpitalowi!

Wsparcie dla szpitala 17-04-22 · @fundacjapromyk.pl

Można zbierać rzeczy dla szpitala, takie jak odzież i lekarstwa. Ubrania są zazwyczaj przekazywane pacjentom, którzy zostali zwolnieni lub są w trakcie wypisywania, aby pomóc im w powrocie do społeczeństwa. Leki i fundusze na nie są przeznaczane dla pacjentów, którzy nie mogą sobie na nie pozwolić

Pomoc dla szpitala - zbiórka rzeczy

Szpitale są miejscem, w którym można zbierać rzeczy pochodzące zarówno z ich społeczności, jak i spoza niej. Są to ubrania, środki higieniczne, pościel, które mogą nie być potrzebne w domu lub w pracy, mydła i środki czystości, które pomagają utrzymać środowisko szpitalne w dobrym stanie, a także produkty żywnościowe, które mogą być pożywieniem zarówno dla pacjentów, jak i dla personelu.

Działalność organizacji zależy w dużej mierze od wolontariuszy, którzy są chętni do zbierania darów.

Wsparcie dla szpitala - zbiórka pieniędzy

Szpital potrzebuje Twojego wsparcia. Aby pomóc szpitalowi w kontynuowaniu jego działalności, prosimy o rozważenie możliwości przekazania darowizny lub poświęcenia kilku godzin na wolontariat w taki czy inny sposób.

Zbiórka pieniędzy pomaga szpitalowi w zaopatrzeniu, utrzymaniu personelu i w różnych innych potrzebach. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na różne cele szpitala, takie jak nowy sprzęt czy remonty, aby zapewnić pacjentom lepsze warunki. Pomaganie w jakikolwiek sposób jest zawsze korzystne dla obu stron, dlatego warto wesprzeć lokalną instytucję, przekazując darowiznę już dziś!

Pomoc dla szpitala

Wolontariat to jeden z najlepszych sposobów na zaangażowanie się w życie społeczności lokalnej i wniesienie wkładu w życie tych, którzy najbardziej go potrzebują, jak nasi sąsiedzi ze Szpitala Regionalnego. Niezależnie od tego, czy chcesz pomóc w organizacji wydarzeń w szpitalu, czy też zostać wolontariuszem w sklepie z pamiątkami, istnieje wiele możliwości pomocy!

Zastanów się, jakie masz umiejętności, które mogą być przydatne w szpitalu: Czy masz dobry kontakt z dziećmi? Potrafisz dobrze organizować imprezy? Potrafisz gotować obfite posiłki dla pacjentów, którzy spędzają całe dnie w łóżku? Jeśli tak, zastanów się, czy nie mógłbyś/ mogłabyś zaoferować tych umiejętności w ramach wolontariatu.


Loading...