O fundacji

Nasze cele

O nas

Fundacja zajmuje się szeroko pojętą pomocą społeczną, która charakteryzuje się organizowaniem zbiórek żywności, odzieży, leków i pieniędzy. Do naszych celów należy organizowanie akcji, które wywołują uśmiech na twarzach, z których światło szczęścia zdążyło odejść.

Fundacja niosąca pomoc potrzebującym

Nasza Fundacja to organizacja stworzona w celu niesienia pomocy ludziom w potrzebie. Fundacje pomagają społecznościom lokalnym, przyznają stypendia studentom, których nie stać na samodzielną naukę, a także przekazują pieniądze innym organizacjom, które robią dobre uczynki. Misja fundacji zazwyczaj mówi o tym, czym się zajmują i dlaczego istnieją.

Jest to miejsce, w którym ludzie spotykają się i podejmują wysiłek, aby dać coś od siebie, przekazać fundusze lub poświęcić swój czas jako wolontariusze. Celem jest nie tylko przekazywanie pieniędzy, ale także czynienie świata lepszym poprzez działanie i poświęcenie samego siebie.

Niesiemy nadzieję chorym i bezdomnym

Powszechnie panuje błędne przekonanie, że bezdomni są bezdomni, ponieważ postanowili nie pracować. Nie ma wątpliwości, że niektóre osoby żyją na ulicy z wyboru, ale wiele innych nie ma tego luksusu i po prostu nie może znaleźć innego sposobu na przeżycie.

Wierzymy, że możemy dać wielu ludziom drugą szansę, która pozwoli im powrócić do normalnego życia i wieść je w spokojny sposób, bez zamartwiania się o niemożliwość zaspokojenia podstawowych potrzeb.

Loading...