Dzięki Waszej pomocy możemy działać i pomagać innym!

Redakcja

19 stycznia, 2024
Tak wiele osób i organizacji jest w potrzebie. Twoja pomoc może mieć ogromne znaczenie, a do tego jest bardzo prosta! Wystarczy kliknąć kilka przycisków na swoim komputerze lub telefonie, zadbać o kilka szczegółów, takich jak informacje o wysyłce produktów potrzebnych innym, a następnie poczekać, aż towary dotrą do potrzebujących!

Zostań wolontariuszem Fundacji i pomóż nam zmieniać świat na lepsze!

Otrzymasz różne możliwości pracy wolontariackiej, które są uzależnione od Twoich zainteresowań i umiejętności. Możesz wybrać pomoc w wielu różnych zadaniach niezbędnych do prowadzenia naszych programów, takich jak pomoc administracyjna, pomoc w przygotowywaniu paczek żywnościowych lub odzieży do dystrybucji, sortowanie darów w magazynach lub centrach magazynowych. W imieniu wszystkich osób, którym pomogliście, angażując się dziś w wolontariat, dziękujemy!

Pomaganie innym to najpiękniejsza rzecz na świecie

Pomaganie innym to najpiękniejsza rzecz na świecie. To takie satysfakcjonujące uczucie, gdy wiesz, że robisz coś, co zmienia czyjeś życie, robiąc coś tak małego, a jednocześnie tak potężnego, jak nastawienie ucha, gdy ktoś tego potrzebuje, lub trzymanie go za rękę, gdy płacze. Pomaganie ludziom w trudnych chwilach może być czasem trudne i przytłaczające, ale też bardzo satysfakcjonujące. Zrobienie jakiegoś aktu dobroci dla innej osoby wniesie więcej radości do Twojego życia niż cokolwiek innego!

Polecane: